Drobes namuose

Nuotrauka ant drobės jūsų namuose

Tapyti paveikslai vis rečiau perkami. Jų didelė kaina ir išskirtinis stilius, kuris nėra labai aktualus šiuolaikinėms interjero dekoravimo tendencijoms verčia tapytus paveikslus pirkti vis rečiau. Jau keletą metų vis labiau auga naujas sienų dekoro produktas, tai nuotrauka ant drobės. Svarbu sukurti matomą kambario židinį jums ir jūsų namų ar biuro svečiams. Šiame straipsnyje pasistengsime patarti, kokiais būdais galite papuošti savo namus.

Sukurkite galerijos sieną: kažkada buvo labai populiaru kurti galerijos sienas iš nuotraukų ir jų rėmelių. Ši mada grįžo, bet dabar vietoj nuotraukų su rėmeliu yra naudojamos minimalistinės nuotraukos ant drobės su porėmiu. Nenaudojant rėmo drobė užtempta ant porėmio suteikia minimalistinį vaizdą, kuris atitinka šių laikų madų tendencijas. Galerijos siena iš esmės apima daugybę momentinių kadrų, kurie kūrybiškai išdėstyti prie sienos. Galerijos siena su jūsų asmeninėmis fotografijomis taps akcentinė siena jūsų namuose, kuri patrauks visų dėmesį. Taip pat jeigu esate drąsus ir mėgstate drąsias spalvas ir eksperimentuoti galima įsprausti paveikslų, su panašiais spalvų tonais, tokių būdu dar labiau išryškinti akcentinę sieną.

Jei nežinote, kokio dydžio drobės norite, galime pasakyti, kad didelės drobės centre išsiskirs ir suteiks jūsų nuosavybei daugiau gyvybingumo. Turint daugiau erdvės, foto drobė ne tik gali paslėpti sienos defektus, bet ir sieną paversti meno kūriniu. Dažnai virš televizorio yra kabinamos didelės panoraminės sienų drobės, kurios tuščią erdvę paveria tikrai įspūdingu vaizdu. Kitas aspektas, kurį galite padaryti, yra sukurti bendrą temą. Patariame, kad drobės spalvos turi būti renkamos pagal kambario dažus, kad jie atitiktų kambario toną. Tokiu būdu viskas atrodys tinkamai išdėstyta ir suteiks patogią atmosferą. Jeigu fotodrobę renkatės dar nebaigus remonto, patariame išsirinkti norimą nuotrauką, o tada derinti kambario spalvas.

Internetinė sienų dekoracijų parduotuvė Interdeko.lt siūlo išskirtines drobes, kurios papuoš jūsų namus. Neradus sau patinkančios, Interdeko siūlo galimybę susikurti dizainą pačiam. Naudodami dizaino įranki galite susikurti savo drobės dizainą arba įkėlus foto susikurti nuotrauką ant drobės.