valgomojo interjeras

Valgomojo interjero idėjos 2022 metais

Valgomasis yra vieta, kur susitinkate su šeima ir kiekvieną dieną einate vakarieniauti arba kartais net pietauti. Tinkamai apstatant ir dekoruojant ši kambarį tai dar vienas būdas pabrėžti jūsų namų interjero dizainą. Be to, šio kambario interjero dizainas pastaruoju metu sulaukė tiek pat daug dėmesio, kaip virtuvės ar miegamojo. Nenuostabu, kodėl valgomojo idėja įtraukiama į vis daugiau namų, taip pat jų apstatymo idėjų kiekvienais metais vis daugėja. Nepaisant to, kaip ir bet kuriame kitame kambaryje, ši patalpa tam tikru momentu atspindi jūsų asmenybę. Todėl, jei norite originalaus efekto, išskirtinio efekto, turėtumėte labiau remtis individualumu.

Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindines valgomojo interjero idėjas 2022 metais. Primename, kad visos jūsų individualiai pasirinktos interjero detalės yra sveikintinos, nes reikia stengtis išlikti originaliu, bet žinoma, jas turite stengtis pritaikyti prie kitų interjero detalių. Išsiaiškinkime naujausias valgomojo tendencijas ir pasisemkime įkvėpimo kažkam naujo.

Laikykitės klasikos

Neabejotina, kad balta spalva yra klasika kalbant apie kambario spalvas, kur valgomasis nėra išimtis. Siūlome bet kokiam kambario elementui apsvarstyti baltą spalvą, nes ji visuomet išlieka madinga, taip pat galima sukurti daug įvairių spalvų variacijų.

Manote, kad kambarys atrodys, kaip ligoninė? Pasirinkti skirtingus baltos spalvos atspalvius, nesvarbu, ar tai būtų šalta balta, švelni balta, kreminė, dramblio kaulo. Visi jie puikiai tiks bet kokiam stiliui ir įneš gaivumo į valgomąjį.  Atsižvelgiant į tai, kad tai neutrali spalva, ji suteikia jums daugiau laisvės dėl savo sukuriamų įvairiausių variacijų.

Ekologiškas valgomasis

Ekologijos tema vis labiau populiarėja. Neabejotina jeigu pasirinkę tvarius baldus galite padaryti milžinišką įtaką gamtai, nors to ir nepajusite. Be to, gamtos įkvėptos medžiagos yra dar viena 2021-2022 metų tendencija. Ji toliau išlieka populiari. Ši tendencija ypač suaktyvėjo prasidėjus pirmajam karantinui. Žmonės norėdami daugiau laisvės ir gamtos, ją atsinešė į savo namus. Galite  pasirinkti tvarų stalą ar valgomojo kėdes ir integruoti juos į naujai kuriamo valgomojo stilių. Kėdės yra labai svarbus pasirinkimas kuriant valgomojo interjerą. Dažnai naudojamos baro kėdės, kurios suteikia baro įvaizdį. Labiausiai asocijuojantis dalykas su tvarumo ir ekologija yra mediena. Primename, kad šį sezoną turėtų būti ypač populiari šviesi mediena. Lentynos valgomajame yra populairus sprendimas, todėl patariame naudoti lentynas.

Marmurinis stalviršis žavingam efektui

Tikriausiai pastebėjote, kad marmuras buvo populiarus jau seniai ir greičiausiai liks dar ilgai madingas. Tai prabangos simbolis, kuris kambariui suteikia elegancijos ir prabangos, taip pat puikiai derinasi su įvairiais interjerais.

Valgomojo stalas virtuvėje

Ši tendencija jau sensta, bet simbolizuoja funkcionalų erdvės panaudojimą. Nepaisant to, šiais metais jis sugrįžo ir yra populiaresnis nei bet kada. Ypač jei neturite galimybės įrengti atskiros patalpos valgomojo zonai, ši idėja puikiai tiks jūsų namuose. Primename, kad geriausia valgomojo idėja yra ta, kuri šauna jums į galva. Pirmiausia atsižvelkite į savo poreikius ir norus, o tada ieškokite sąryšio tarp norų ir puikių idėjų.